GERDA JORD. DAUGIABUTIS.
bus išleista 2019 m.

dauigabutis-komiksas.jpg

GERDA JORD. "GERTRŪDa: GRAFINIS Y KARTOS DIENORAŠTIS", 2016

2016 m. balandžio 18 d. - birželio 14 d. vyko GERTRŪDOS Knygstarteris. Komiksas turėjo surinkti 500 išankstinių rezervacijų tam, kad būtų garantuotas finansavimas knygos leidybai. Reikiamą kiekį pavyko surinkti, todėl gradinis romanas iki liepos 15 d. buvo išleistas. Ačiū visiems už palaikymą!

Komiksą GERTRŪDA pavartyti ir užsisakyti galima čia:

https://www.knygos.lt/lt/knygos/gertruda-2016/ 

 

KAS YRA „GERTRŪDA“ ?


Grafinį romaną suaugusiems ir jaunimui „Gertrūda“ kūriau 2012 m. – 2014 m. Šioje 250 psl. knygoje pasitelkdama pagrindinę heroję Gertrūdą, vaizduoju kartos, gimusios ant Nepriklausomybės slenksčio, aktualijas. Šis komiksas - lyg vizualus dienoraštis, kuriame Gertrūda atkuria istoriją. Istoriją, kupiną pokyčių – tiek savo artimų žmonių aplinkos, tiek šalies, netikėtai praregėjusios į Vakarus.

Interviu apie "Gertrūdą": 15min.lt ir Kultūrpolyje.

Jūratės Visockaitės recenzija "Literatūroje ir Mene"

Vakarės Smaleckaitės recenzija "Vilnius Review: The Online Magazine of Lithuanian Literature"

Pokalbis Lietuvos Radijo laidoje "Literatūros akiračiai"

 

autografai

MIGLĖ ANUŠAUSKAITĖ, GERDA JORD. "10 LITŲ", 2014

10_litu

Miglės Anušauskaitės ir Gerdos Jord komiksų knyga „10 litų“ – originali lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno grafinė biografija. Autorės atkuria ne tik istorines lakūnų gyvenimo aplinkybes, bet ir suteikia personažams gyvus charakterius, su humoru ir rimtumu vaizduoja šių dviejų žmonių asmeninį gyvenimą, nuotykius ir išgyvenimus. „10 litų“ kūrėjos tarsi nukelia Darių ir Girėną nuo postamentų, nuo dešimties litų banknoto, nuo Puntuko akmens ar apdulkėjusių talismanų lentynos, vaizduoja juos žmogiškus ir gyvus, tokius, kokie jie galbūt galėjo būti.

Žymos: Lietuviškas komiksas, naujas lietuviškas komiksas, gertrūda, gerda jord, lietuviški komiksai, grafinis romanas, grafinė novelė, knygstarteris.